Предстоятелі Церков висловили співчуття з приводу авіакатастрофи у Броварах

Предстоятелі Церков висловили співчуття з приводу авіакатастрофи у Броварах - фото 1
У середу, 18 січня, в Броварах на Київщині поряд із дитячим садком та житловим будинком упав гелікоптер. Внаслідок авіакатастрофи загинули міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін та державний секретар МВС Юрій Лубкович.  Загалом, загинули 14 осіб, з них - одна дитина. Постраждало внаслідок  авіаційної  катастрофи 25 осіб, з них - 11 дітей.

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав висловив свої співчуття із приводу трагедії у Броварах.

"Сьогодні зранку мене, як і всіх громадян нашої країни, сколихнула трагічна новина про авіакатастрофу гвинтокрила у Броварах. Боляче було дізнатися про загибель дітей, вищого керівництва Міністерства внутрішніх справ, мирних мешканців міста», — написав Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, у співчутті, адресованому органам державної влади, представникам Міністерства внутрішніх справ, рідним та близьким загиблих і поранених.

Блаженніший Святослав висловив свої співчуття із приводу авіакатастрофи у Броварах

Предстоятель УГКЦ зазначив, що трагедія сталася на території садочка, який розташований на відстані 200 метрів від парафії Трьох Святителів УГКЦ. Священики якраз розпочали богослужіння з нагоди Навечір’я Богоявлення. Гул гвинтокрила, що падав, пронісся над їхніми головами.

«Молюся за упокій усіх загиблих. Молитовно супроводжую їхніх рідних та близьких. Прошу про зцілення усіх поранених. Хочу бути поруч з усіма тими матерями і батьками, які сумного ранку 18 січня в розпачі бігали навколо місця трагедії, шукаючи своїх діточок», — сказав Блаженніший Святослав.

«Нехай милосердний Господь дарує упокоєння усім загиблим і розраду всім, хто постраждав», — закликав Глава УГКЦ.

Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній у Твіттері написав:

"Особисто знав Д. Монастирського і Є.Єніна. Важка втрата! Сердечні співчуття близьким всіх загиблих у катастрофі в Броварах. Нехай Господь упокоїть їхні душі, а тим, хто втратив своїх рідних, дітей і дорослих, - дасть сили пережити горе і біль. Пораненим і постраждалим - зцілення!"

Предстоятель УПЦ МП Митрополит Онуфрій також висловив співчуття з приводу розбиття гвинтокрила у м. Бровари Київської області, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

"Авіакатастрофа забрала життя міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, першого заступника міністра Євгена Єніна, державного секретаря міністерства Юрія Лубковича, їх помічників та екіпажу гвинтокрила. На превеликий жаль, загинули діти та дорослі, які перебували у дитячому садочку, де сталася ця сумна подія. До лікарень госпіталізовано велику кількість поранених.

«Важко висловити той біль, який відчули ми, дізнавшись про те, що сталось. Прошу прийняти наше сердечне співчуття. У цих нелегких обставинах особливо важливо кожному з нас у міру своїх сил і можливостей розділити страждання тих, кого торкнулася ця біда. Милостивий Господь нехай прийме у Свої Батьківські обійми померлих, зцілить рани поранених, втішить серця скорботних та дарує всім нам кріпость духу гідно перенести це тяжке випробування», – сказав Митрополит Онуфрій.