Прем'єр-міністр Великобританії помолився за Україну в українській катедрі в Лондоні

28.02.2022, 09:41
Світові
Прем'єр-міністр Великобританії помолився за Україну в українській катедрі в Лондоні - фото 1
Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон 27 лютого відвідав українську католицьку катедру Пресвятої родини в Лондоні, де зустрівся з українською громадою та помолився за Україну.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У катедральному храмі прем'єр-міністра зустріли владика Кеннет Новаківський, єпарх Лондонської єпархії Пресвятої родини, та лідери української громади у Великій Британії. Борис Джонсон завітав, щоб почути їхні розповіді про вплив російського насильства на народ України, повідомляється на сайті британського уряду.

У своєму зверненні прем'єр-міністр висловив захоплення відвагою українців, які протягом останніх днів героїчно захищають Україну від російського вторгнення.

«Останніми днями світ став свідком вражаючих проявів хоробрості та героїзму українського народу у відповідь тим, хто хоче силою знищити його свободу. Велика Британія не відвернеться від вас у скрутну годину для України. Ми надаємо всю економічну та військову підтримку, яку можемо, щоб допомогти тим українцям, які ризикують усім заради захисту своєї країни», – сказав Борис Джонсон.

Прем'єр-міністр додав, що Великобританія готова прийняти лише тих біженців, які мають у цій країні найближчих родичів.