Прес-служба РПЦ піддала цензурі побажання Кирила на інавгурації Путіна

09 травня, 15:01
Суспільство
Прес-служба РПЦ піддала цензурі побажання Кирила на інавгурації Путіна - фото 1
На сайті Московської Патріархії опубліковано відредагований текст напутнього слова Патріарха Путіну після інавгураційного молебню.

Про це повідомляє Тг-канал Православ'я та зомбі.

Там немає фрази:

"...покров Царицы Небесной да пребывает с вами во все дни жизни вашей, до скончания века, как мы говорим. И с дерзновением скажу: дай Бог, чтобы конец века и означал конец вашего пребывания во власти".

З відеозапису молебню на офіційному ютьюб-каналі Патріархії ювелірно вирізано цей фрагмент і підредаговано звук на початку, де Кирил обмовляється і починає, звертаючись до Путіна, вимовляти "Ваше високопреосвященство".

При цьому повна текстова версія запросто можна переглянути на сайті "Комсомольської правди", а відео на записі інавгурації Путіна на офіційному сайті Кремля.
Патріарх сам злякався того, що сказав? Але це чули всі, хто дивився трансляцію з молебню у прямому ефірі, відео у кількох варіантах викладено у соцмережах та месенджерах.

"Тепер той факт, що ці слова видалили, тільки приверне до них увагу: отже, і справді кримінал — Патріарх побажав Путіну вічного правління, потім виправив, що смерть таки владна і над великим правителем Святої Русі, потім жахнувся, що в такий день повідомив Путіну цю новину і вирішив взяти свої слова назад як такы що не були . Але інтернет conservat omnia", - зазначає ТГ-канал.