Президент і Прем’єр-міністр України привітали Главу УГКЦ Патріарха Святослава з Днем народження

05 травня, 15:00
Католики
Президент і Прем’єр-міністр України привітали Главу УГКЦ Патріарха Святослава  з Днем народження - фото 1
Сьогодні Блаженнішому Святославу сповнюється 52 роки. Народився Глава УГКЦ 5 травня 1970 року у Стрию, на Львівщині у християнській родині Юрія та Віри Шевчуків.

Президент України Володимир Зеленський привітав Главу Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава з Днем народження, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

"За роки своєї плідної церковної праці ви здобули духовний авторитет та стали мудрим наставником для мільйонів вірян», – написав Глава держави у привітальному листі. Президент висловив глибоку повагу іменинникові за активну участь у громадському та соціальному житті країни і непохитну патріотичну позицію.

«Дякую вам, Ваше Блаженство, за практичні справи та щирі молитви за перемогу і мир на нашій землі», – написав Президент.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль особисто та від імені Уряду привітав Предстоятеля УГКЦ. У вітальному листі він побажав три чесноти: любові, добра та миру, зазначивши, що це саме ці виняткові чесноти є складовими буття людини, яка обирає для себе нелегкий шлях духовного служіння.

Президент і Прем’єр-міністр України привітали Главу УГКЦ Патріарха Святослава  з Днем народження_1

«Знаю, що в часи війни та найскладніших викликів, коли українська громада потребує згуртованості й духовної підтримки, Ви, Ваше Блаженство, завжди демонструєте активну державницьку позицію. І це також є запорукою нашої перемоги над ворогом і розбудови миру в нашій країні», – пише Денис Шмигаль.

«Щиро зичу Вам довгих років життя, Божої благодаті, міцного здоров’я та нових досягнень у Вашій благородній та благословенній духовній праці!» – йдеться у вітальному листі.