Президент подякував Патріарху Варфоломію за осуд війни і розуміння потреб українців

Президент подякував Патріарху Варфоломію за осуд війни і розуміння потреб українців - фото 1
У воєнному зверненні до українців 2 жовтня Володимир Зеленський розповів про важливі події, які відбулись у Туреччині – у межах візиту першої леді України та керівника Офісу Президента. Йшлося про зустріч першої леді з Патріархом Варфоломієм.

"Перша леді України та наша делегація зустрілись зі Вселенським Патріархом Варфоломієм. Погляд Патріарха Варфоломія на війну, розвʼязану Росією, та його позиція щодо підтримки нашої держави – добре відомі. І сьогодні ще раз прозвучали – дуже потужно. Я дякую за це, дякую за розуміння потреб нашого народу", - наголосив Володимир Зеленський.

Як РІСУ інформувала, перша леді України 2 жовтня зустрілася зі Вселенським Патріархом Варфоломієм.

«Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій називає війну проти України не інакше як диявольською. І таку позицію він зайняв одразу. Ще у березні Вселенський патріархат надіслав першу гуманітарну допомогу Україні й продовжує це робити. І його очільник надалі свідчить про антилюдську сутність російської війни. Його Всесвятість Вселенський патріарх Варфоломій постійно проводить молитви за мир в Україні, опікується нашими вимушеними переселенцями у світі», - наголосила після зустрічі Олена Зеленська.

Перша леді України подякувала Вселенському Патріархові за підтримку та допомогу.

У Стамбулі за участю Першої леді України Олени Зеленської та Командувача ВМС ЗС України Олексія Неїжпапи, відбулася урочиста церемонія спуску на воду корвета типу «Ада», збудованого у Туреччині для ВМС ЗСУ та названого на честь гетьмана Івана Мазепи.