При храмі УГКЦ волонтери виготовили 80 тис. порцій сухого борщу для ЗСУ

26 липня, 12:23
Суспільство
При храмі УГКЦ волонтери виготовили 80 тис. порцій сухого борщу для ЗСУ - фото 1
Ще з початку повномасштабного вторгнення жителі села Голинь, що на Івано-Франківщині, розпочали велику роботу з виготовлення сухих борщів для захисників України.

Про це повідомляє сайт Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Ідею виготовляти борщі виникла у старости с. Голинь Тараса Кушлика, яку оголосили у храмі Покрови Пресвятої Богородиці.

Охочих до волонтерської діяльності виявилося дуже багато, частина з них допомагала коштами, інша — із доставкою продуктів.

Також була сформована команда жінок, яка займалася підготовкою овочів для подальшої обробки, сушіння та фасування продукції.

Організатори розраховували на те, що цей проект буде тимчасовий, але виявилось, що бажаючих допомогти стало багато — це жителі громади, а також жителі навколишніх сіл та люди, які працюють за кордоном.

«Ми зрозуміли, що рухаємось в правильному напрямку, коли почали отримувати відгуки воїнів, які були задоволені якістю і швидкістю приготування супів. В процесі роботи виникали ідеї різноманітних супів, таких як грибовий, гречаний. В наших планах є запустити також гороховий суп. Тому процес з виготовлення супів триває безперервно, аж по сьогоднішній день», — розповіли волонтери.

Станом на 23 липня, завдяки жителям громади та не байдужим людям, виготовлено 8299 упакувань, а це 80000 порцій. Усі готові супи залишають у храмі, звідки пізніше відправляють на фронт. За цим процесом пильно стежить старший брат Іван Мазурик.

«Стараємось допомогти усім, хто звертається, оскільки ми хочемо, щоб жоден воїн не залишився голодним. На досягнутому зупинятись не плануємо, робота триватиме до того часу до, поки наші могутні воїни не повернуться додому із перемогою», — зазначили організатори благодійної акції.

При храмі УГКЦ волонтери виготовили 80 тис. порцій сухого борщу для ЗСУ - фото 96987
При храмі УГКЦ волонтери виготовили 80 тис. порцій сухого борщу для ЗСУ - фото 96988