Блог Володимира Мельника_image

Блог Володимира Мельника

Зізнання Патріарха Кирила – шлях до Гаагського Трибуналу

03 березня, 00:20
   - фото 1
Джерело: Фото Радіо Свобода

«Україна є Нацистським Рейхом». Саме цю позицію патріарх Кирил відзначив у своїй сьогоднішній резолюції на ім’я митр. Євлогія у відповідь на припинення поминання імені Кирила в Сумській єпархії. Кирил провів паралель з священиком, який служив у 1942 році у Нацистському Рейху та не припиняв підносити ім’я предстоятеля РПЦ. Дякую за таку, нарешті, чесність і прямоту.

Автору резолюції необхідному самому нагадати, він, безумовно, «відповідатиме перед Богом, а не тільки у віці майбутньому, а й у теперішньому». І також необхідно згадати долю Юліуса Штрайхера, засудженого Нюрнберзьким трибуналом через повішення. Ні, Юліуса не був ані політиком, ані військовим, йому навіть було заборонено служити в збройних силах. Він був ідеологом і пропагандистом Рейху, що будував власні «скрєпи», талановитим оратором і активно виступав по всій Німеччині з пропагандою великого німецького та арійського миру. І на Трибуналу його звинуватили аж ніяк не через «невідповідність тим чи іншим політичним поглядам та уподобанням», а в злочинах проти людства. Кров жертв війни, що її розв’язав фюрер, була і на ньому.

Не сумніваюся, що на Гаазькому трибуналі, неодмінно згадають і про цю вашу позицію, НЕ «господин» і, тим більше, НЕ «отець», а СПІВУЧАСНИК ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ ЛЮДСТВА, пан Гундяєв. Згадають і позицію багатьох єпископів РПЦ, що сприяли та навіть благословляли цю війну, підбурюючи до вбивства під виглядом «визволення».

Зізнання Патріарха Кирила – шлях до Гаагського Трибуналу - фото 88331

Ви вказуєте відсутність «канонічних помилок». Так, дійсно, це не «помилка», це КАНОНІЧНИЙ ЗЛОЧИН: «Ті, хто, хоча б мимоволі, оскверняться вбивством, таких правило визнає недостойним священичої благодаті» (Григ. Нисск. 5). Так, ви втратили священицьку благодать. Але співучасник масових вбивств ви стали не мимоволі, а абсолютно свідомо. І наразі нічого, крім глибокої огиди в Україні, ви не викликаєте.

Ця резолюція стала вашим власним вироком. Відтепер єдність з вами, єдність з РПЦ – це зрада правди Божої та канонічного злочину.

Теги: #Блоги