• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Про Бога по-іншому: друга серія фільму Роберта Баррона про те, як Ісусове вчення робить щасливим...

Про Бога по-іншому: друга серія фільму Роберта Баррона про те, як Ісусове вчення робить щасливим

27 січня, 21:12
Анонс
Про Бога по-іншому: друга серія фільму Роберта Баррона про те, як Ісусове вчення робить щасливим - фото 1
У суботу, 28 січня, о 11.50 телеканал Суспільне Культура транслюватиме другу частину 10-тисерійного документального кіно “Католицизм: мандрівка до серця віри”. Також його можна буде переглянути в додатку Дія (розділ Послуги — Дія.TV — Суспільне Культура).

У ній автор фільму — американський єпископ Роберт Баррон — розповідає про Блаженства, шлях ненасильства та уроки прощення. З Галілеї єпископ Роберт подорожує до Кракова, Варшави, Нью-Йорка, Кампали в пошуках осіб, чиє життя допомагає зрозуміти, що означає бути Ісусовим учнем. Господь бажає нам подарувати повноту життя через наші стосунки з Ним і сповнення Його волі.

«Тома Аквінський сказав: "Хочете бачити приклад блаженства? Гляньте на Христове розп’яття". І доповнив: "Хочете щастя – зневажайте те, що Ісус зневажав на хресті. І любіть, що Ісус любив на хресті". А що він любив на хресті? Любив здійснювати волю Свого Отця», — говорить єпископ Роберт Баррон.

Одразу після показу другої серії на ютуб-каналі проєкту “Католицизм” відбудеться трансляція її обговорення. У студії каналу “Перший Західний”, на якому відбувся рік тому перший телепоказ фільму, серію обговорюють священник і блогер - Падре Серж та редакторка сайту “Духовна велич Львова” Юліанна Лавриш.

Нагадуємо, щосуботи, починаючи від 21 січня, на Суспільному Культура будуть представлені наступні серії, після чого на ютуб-каналі “Католицизм” відбуватиметься трансляція їх обговорення за участі богословів і священнослужителів різних конфесій, релігієзнавців, журналістів, психологів.

РІСУ — офіційний інформаційний партнер проєкту.