Проект "Різдво з Україною" цьогоріч представлений в 11 країнах Європи

Проект "Різдво з Україною" цьогоріч представлений в 11 країнах Європи - фото 1
Проект «Різдво з Україною» цьогоріч представлений на понад 30 ярмарках в 11 країнах Європи.

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

«Проект «Різдво з Україною» ініційовано та організовано Міністерством культури та інформаційної політики України у співпраці з партнерами. Мета проекту — презентувати українську культуру, традиції та ремесла, аби нагадати європейцям про війну за свободу та ідентичність, у якій Україна протистоїть росії», - ідеться у повідомленні.

3 грудня Україну представили на 16 Щорічному благодійному ярмарку Spouses of Heads of Missions (SHOM) Charity Bazaar під Почесним Патронатом Першої Леді Республіки Польща Агати Корнгаузер-Дуди. У події також взяли участь Посол України в Польщі Василь Зварич.

На українському національному стенді та стенді фундації Uniters були представлені різноманітні українські продукти – сувеніри, вироби ручної роботи, запашна кава та українська кухня. Всі кошти, зібрані під час ярмарку, будуть направлені на благодійність, зокрема, на підтримку Uniters.

Також українську продукцію у рамках проєкту можна знайти на святкових ярмарках у містах: Брно, Берлін, Дюссельдорф, Крефельд, Тампере, Турку, Вільнюс, Страсбург, Порту, Краків, Гданськ, Познань, Вроцлав, Сан Себастьян, Мадрид, Малага, Гранада, Гаага, Афіни, Скансен.