Протоєрей РПЦ звинуватив білгородчан у слабкій молитві під час обстрілів міста

19 травня, 10:11
Світові
Протоєрей РПЦ звинуватив білгородчан у слабкій молитві під час обстрілів міста - фото 1
Одіозний протоєрей РПЦ звинуватив білгородчан у слабкій молитві під час обстрілів міста: «Немає молитовного ажіотажу».

Про це повідомляє ТГ-канал Християни проти війни.

Чергову порцію претензій видав православний священик та пропагандист Андрій Ткачов. Нещодавно він звинуватив жертв теракту в Москві в недотриманні Великого посту.

Тепер же він зірвався на жителів Білгорода за те, що ті, мовляв, не згуртувалися молитовно біля святого Йоасафа Білгородського і не виявили належної запопадливості.

Відповідь на скандальне висловлювання записав білгородський священик Микола Дубінін. Він запросив Ткачова приїхати до Білгорода і подивитися, як там насправді живуть і моляться люди.
Нагадаємо, Андрій Ткачов народився у Львові та впродовж 12 років служив як священик в Свято-Георгіївському храмі УПЦ МП на вул. Тараса Бобанича (колишня Короленка).

У 2013 році цей батюшка очолював місіонерський відділ Київської єпархії УПЦ МП та був ведучим на телеканалі «Київська Русь». Тут він активно поширював прокремлівські наративи та заперечував існування української державності. Після Революції Гідності промосковський попик чкурнув до Росії.

Раніше священик Андрій Ткачов радив окупантам не заряджати РСЗВ "Град" без молитви: "Кожну, значить, сигару засовуєш: Господи помилуй, Господи помилуй. А потім..., не тому, що хочеться, а тому, що треба".