Путін своїми гріхами сам себе відлучив від Церкви, - Архиєрейський Собор ПЦУ

12 травня, 09:35
Православні
Путін своїми гріхами сам себе відлучив від Церкви, - Архиєрейський Собор ПЦУ - фото 1
Архиєрейський Собор ПЦУ 11 травня звернувся з листом до Вселенського Патріарха Варфоломія, в якому різко засудив ідеологію  «русского міра» та злочинні дії РПЦ Володимира Путіна.

Архиєрейський Собор ПЦУ засвідчив, що Путін своїми злочинами сам себе відлучив від Церкви.

У листі ПЦУ сказано:

"Беручи до уваги загальне православне християнське вчення про нерозкаяні смертні гріхи, які відлучають людину від Бога і Церкви, зважаючи на особливу тяжкість, публічність та вперту нерозкаяність злочинів проти Бога, Церкви Христової та людства, вчинених мирянином РПЦ Владіміром Владіміровічєм Путіним, Архиєрейський Собор Православної Церкви України засвідчує, що ця особа своїми злочинами і впертим та свідомим нерозкаянням в публічних гріхах сама себе відлучила від Церкви.

Про нього можна сказати словами Псалма 108: «Нехай дні його будуть короткими і достоїнство його перейме інший… Він полюбив прокляття, воно і прийде на нього; не побажав благословення, – і воно одійшло від нього. Нехай він одягнеться в прокляття, наче в одежу, і нехай увійде воно, як вода, в утробу його і, як олива, в кості його; і нехай буде воно йому як одіж, в яку він одягається, і як пояс, яким він завжди підперізується» (Пс. 108: 8,17-19). Нехай справедливий Божий суд скоро здійсниться над тим, про кого можна сказати словами Євангелія, що його «батько є диявол» (Ін. 8: 44)".