Путін вступився за "гнаний" Московський Патріархат в Україні

Путін вступився за "гнаний" Московський Патріархат в Україні - фото 1
У Москві 22 квітня відбулася зустріч  Лукашенка з Володимиром Путіним. Після цієї зустрічі на брифінгу Путіну поставили питання про відносини з Україною. Очільник Кремля звинуватив владу України в тому, що та зробила "багато кроків, щоб зруйнувати двосторонні відносини з Росією".

Серед таких кроків Путін назвав: "утиски російської мови в Україні", "спробу зруйнувати Російську Православну Церкву" та "утиски прав росіян та російськомовних".

Путін так і сказав: "попытка разрушения Русской Православной Церкви".

"Дуже було багато кроків, спрямованих на руйнування російсько-українських відносин, про що ми можемо тільки шкодувати. Але якщо президент Зеленський хоче почати відновлення цих відносин, ми будемо це тільки вітати", – сказав Путін.

"Що ми хочемо обговорювати на цій зустрічі? Якщо мова йде про обговорення проблем Донбасу, то тоді, у першу чергу, керівництво України повинне зустрічатися з керівниками «республік», а вже потім обговорювати проблеми з представниками третіх країн. Якщо мова про двосторонні відносини, то ми приймемо президента України в Москві у будь-який зручний для нього час", – заявив Путін.