Путін, який погрожує світу ядерною зброєю, звинуватив Україну і Захід в "сатанізмі"

Путін, який погрожує світу ядерною зброєю, звинуватив Україну і Захід в "сатанізмі" - фото 1
Володимир Путін 30 вересня офіційно проголосив приєднання частини України до Російської Федерації. Цікавою частиною його виступу стало те, що Путін вперше публічно використав риторику, яку зазвичай пропагують Російська Православна Церква та російський антикультовий рух, представивши загарбницьку війну в Україні як боротьбу з сатанізмом, який нібито надихає як українців, так і Західні уряди.

Про це пише англомовний журнал з релігійної свободи і прав людини Bitterwinter.

У своїй промові 30 вересня Путін заявив, що країни, які протистоять Росії, зараз відмовилися від «традиційних вірувань і цінностей» і в них домінує «навпаки релігія — відвертий сатанізм».

Посилання Путіна проливає нове світло як на вересневі рейди ФСБ, під час яких політичних опонентів заарештовували, стверджуючи, що вони є членами «сатанинських культів», керованих американською та українською розвідками та готували диверсії та теракти від імені України. Провідні російські антикультисти представляють агресію проти України як хрестовий похід проти сатанізму.

Протоєрей Олександр Новопашин, віце-президент Російської національної антикультової організації «Російська асоціація центрів релігієзнавства та культових досліджень», пізніше скорочена як «Центр релігієзнавства»”, яка протягом багатьох років є російською філією європейської антикультової федерації FECRIS, 28 вересня прочитав нову лекцію про українську війну для студентів Новосибірського державного архітектурно-будівельного університету.

Протоєрей Новопашин заявив, що «в Україні за підтримки США встановлено нацистський режим». Він також обговорив інцидент в Іжевську, де 26 вересня психічно хворий 34-річний чоловік убив у школі сімнадцять учнів і вчителів. Новопашин наполягав, що чоловік був «послідовником сатанізму Коломбіна», неіснуючого «культу», вигаданого російським антикультистом Романом Сілантьєвим. Новопашин і Сілантьєв стверджують, що «Columbine Satanism» є спільним проектом Церкви Сатани Антона ЛаВея, ЦРУ та української розвідки, спрямованої на створення за допомогою психологічних методів кримінальних сатаністів, зокрема в Росії. ФСБ Росії заарештувала політичних опонентів путінського режиму, які стверджують, що вони є членами невловимого «колумбівського сатанізму».

«Наші одвічні геополітичні опоненти, в першу чергу США, — наголосив Новопашин, зацікавлені в поширенні екстремістських ідеологій в Росії серед молоді. Мало того, що вони нав’язують деструктивні ідеї, що руйнують психіку своїх прихильників, ці люди ще й вчиняють вбивства та жорстокі побиття, викликаючи паніку та жах у населення. І чим нестабільнішим буде стан російського суспільства, тим краще для наших ворогів. Тому за вказівкою своїх заокеанських господарів, щоб максимально дестабілізувати ситуацію в Росії, Центри інформаційно-психологічних операцій України беруть активну участь у насадженні цих диких ідеологій».

Єдиний шлях боротьби з сатанізмом, на думку антикультиста, – продовження спецоперації до повної «денацифікації та демілітаризації України».

Хоча завжди існує ризик вважати антикультистів у Росії більш важливими, ніж вони є насправді, вони надають аргументи про «культи» та «сатанізм», якими широко користується російська пропаганда. Тепер, схоже, цим не соромиться скористатися й сам Володимир Путін.