• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Путін звільнив помічника секретаря Радбезпеки РФ, який заявляв про "десатанізацію" України та "любавицьких хасидів" назвав сектою...

Путін звільнив помічника секретаря Радбезпеки РФ, який заявляв про "десатанізацію" України та "любавицьких хасидів" назвав сектою

21 січня, 16:55
Світові
Путін звільнив помічника секретаря Радбезпеки РФ, який заявляв про "десатанізацію" України та "любавицьких хасидів" назвав сектою - фото 1
Володимир Путін звільнив Олексія Павлова з посади помічника секретаря Ради безпеки РФ. Документ опубліковано на порталі правової інформації. Що спричинило звільнення, невідомо. Як заявили ТАРС в апараті Ради безпеки, Павлов переходить на іншу роботу.

Раніше Секретар Ради безпеки Микола Патрушев вибачився за слова свого помічника Олексія Павлова, який назвав юдейський релігійний рух «Хабад Любавич» сектою. Він також пообіцяв, що проведе із ним «відповідну роботу». Про це інформує "Новая газета".

Олексій Павлов обіймав посаду помічника секретаря Радбезу з 2009 року, до цього працював на різних посадах у ФСБ Росії, а також у Федеральному агентстві урядового зв'язку та інформації, що існував до 2003 року при президенті РФ.

Додамо, 25 жовтня на сайті «АіФ» вийшла колонка Павлова про неоязичницькі культи в Україні. У ній він писав, що «звірства у російськомовних регіонах України творили засліплені ідеями фанатики». Він висловив думку, що спецоперація Росії показала наскільки нагальним стає проведення «десатанізації» України.

За його словами, київський режим перетворив країну на «тоталітарну гіперсекту», яка нібито сповідує неоязичництво як основу радикального націоналізму.

Зокрема, Павлов заявив, що колишній прем'єр-міністр України Олексій Яценюк є саєнтологом, а колишній в.о. президента України Олександр Турчинов – пастор церкви неоп'ятидесятників «Слово життя».

«Головним життєвим принципом любавичських хасидів є перевага прихильників секти над усіма націями та народами», - написав серед іншого Павлов.

Після виходу статті головний рабин Росії Берл Лазар заявив, що цей матеріал є рупором для антисемітських заяв. Він також зазначив, що Єврейська громада Росії із крайнім подивом сприймає текст Павлова і вважає, що його тезу «важко сприйняти інакше, ніж образу мільйонів віруючих євреїв, у тому числі значної більшості євреїв Росії».