П’ятдесят країн світу у річницю повномасштабного вторгнення долучились до молитви за Україну

26 лютого, 11:40
Держава
П’ятдесят країн світу у річницю повномасштабного вторгнення долучились до молитви за Україну - фото 1
У другу річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну, 24 лютого, учасники із 50 країн світу разом із Національним заслуженим академічним українським народним хором імені Григорія Верьовки та дитячим ансамблем “Парадіз” виконали пісню “Боже великий, єдиний, нам Україну храни”.

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

Зазначається, що цим вони претендують на встановлення світового рекорду як “Найбільша кількість об’єднаних людей довкола молитви за Україну”.

Так, у столиці України біля Михайлівського золотоверхого монастиря дипломати, представники бізнесу та влади, співаки, військові, волонтери та всі охочі долучилися до світової молитви за Україну. До них за допомогою телемосту приєднались учасники з різних куточків світу.

Захід відкрили хвилиною мовчання за всіх захисників і захисниць, які віддали своє життя за українську державу. Після цього пролунав державний гімн.

«Молитва об’єднала багатьох людей у другу річницю повномасштабного вторгнення, адже у всіх нас одна мрія. Це наша перемога», – сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Після завершення телемарафону, в багатьох країнах світу продовжувалася хода українців.

Результати обʼєднання людей довкола молитви, особливо можливості встановлення світового рекорду оприлюднять 27 лютого о 12:00 за участі ініціаторів, організаторів та учасників самої молитви.