Рада Церков обговорила з парламентарями взаємодію у розробці законів

17.12.2020, 08:42
Держава
Рада Церков обговорила з парламентарями взаємодію у розробці законів - фото 1
Релігійні діячі закликають до постійного діалогу з Верховною Радою та готові надати свої пропозиції до профільних законопроєктів, що стосуються свободи віросповідання, суспільної моралі та сімейних цінностей.

Про це йшла мова 16 грудня 2020 року під час зустрічі членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з керівництвом міжфракційного об'єднання «Цінності, гідність, родина», які представляють різні фракції і групи парламенту України, повідомляє офіційний сайт ВРЦіРО.

Головуючий у ВРЦіРО митрополит Епіфаній відзначив зацікавленість релігійних спільнот у якісному опрацюванні законодавчих ініціатив – особливо тих, які безпосередньо впливають на життя віруючих людей. Він підкреслив, що постійний діалог парламентарів з ВРЦіРО дозволить врахувати думку представників різних конфесій час законотворчого процесу.

У зустрічі взяли участь єпископ Римсько-Католицької Церкви Віталій Кривицький, голова Духовного управління мусульман України шейх Ахмед Тамім, керівник Церкви адвентистів сьомого дня в Україні Станіслав Носов та інші релігійні діячі.

Співголова міжфракційного об'єднання Святослав Юраш («Слуга народу») підтвердив готовність до взаємодії з боку представників парламенту. За його словами, така зустріч була ініційована саме з цією метою та матиме продовження у вигляді поточної спільної роботи по різним напрямкам, які цікавлять релігійні спільноти.

Рада Церков обговорила з парламентарями взаємодію у розробці законів - фото 63597

 

З боку парламентарів в обговоренні взяли участь також інші співголови міжфракційного об’єднання: Михайло Бондар («Європейська солідарність»), Андрій Шараськін («Голос») та позафракційний народний депутат Оксана Савчук.

Теги: #ВРЦіРО