• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Радіо Культура запрошує до дискусії про державно-конфесійні відносини в полірелігійній Україні...

Радіо Культура запрошує до дискусії про державно-конфесійні відносини в полірелігійній Україні

29.11.2021, 09:40
Анонс
Радіо Культура запрошує до дискусії про державно-конфесійні відносини в полірелігійній Україні - фото 1
До розмови запрошені: провідний український релігієзнавець, віце-президент Української асоціації релігієзнавців, керівник проекту «Релігійні меншини України та державно-конфесійні відносини», професор Людмила Филипович, муфтій духовного управління мусульман України “Умма” Шейх Саід Ісмагілов і координатор співпраці з релігійними спільнотами Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) В’ячеслав Горшков. Ведучий Євген Захарченко.

"Україна є багатоконфесійною країною і громадянам нашої держави притаманне толерантне ставлення до представників різних релігійних поглядів. Із свого боку держава постійно говорить про створення сприятливих умов для діяльності релігійних організацій, незалежно від конфесії і віросповідання, про забезпечення рівних прав і можливостей", — анонсують на сайті Релігійні меншини України.

"Однак, чи насправді це так? Чи не ігнорує Україна потреби релігійних меншин? Чи враховані їхні інтереси на державному і місцевому рівнях і чи сприяє релігійна плюральність (тобто, природній стан суспільного буття, який характеризується наявністю у ньому одночасного існування різних культурних форм) українського суспільства єдності держави?", — на ці запитання 7 грудня спробують надати вичерпну відповідь учасники передачі «Полілог» на Радіо Культура, початок об 11:10.

Долучитися до ефіру можна за телефоном (044) 2396295. Письмові запитання надсилати на Viber за номером (093) 8345950.

Слухати програму «Полілог» на Радіо Культура можна в ФМ діапазоні у Києві і Київській області на хвилях 97,6 ФМ, а також на інтернет-сторінці Радіо Культура suspilne.radio.