Речник ПЦУ: Ви помітили, як УПЦ МП голосно мовчить, не помічаючи російської загрози

Речник ПЦУ: Ви помітили, як УПЦ МП голосно мовчить, не помічаючи російської загрози - фото 1
УПЦ МП вперто намагається не помічати, що над Україною нависла реальна загроза вторгнення російських військ. У них навіть не знайшлося ні часу, ні нагоди для молитви за українське військо.

Про це написав у себе на Фейсбуці речник ПЦУ, архиєпископ Євстратій (Зоря).

"Ви помітили, як Московський Патріархат в Україні, очільники якого так наполегливо добивалися/добиваються права, всупереч закону, надсилати своїх капеланів до українського війська, ГОЛОСНО МОВЧИТЬ тоді, коли перед народом і державою постав виклик посилення російької агресії?", - запитує єрарх.

Єдине, що за цей час, судячи з публікацій офіційного сайту УПЦ МП, справді їх зворушило - це організація вшанування воїнів, які змушені були брати участь у вторгненні СРСР в Афганістан та у військових діях у інших країнах..

"І це представників МП так зворушило, що радянських військових і командирів, які були дуже часто комсомольцями і комуністами, тобто офіційними атеїстами, чомусь назвали «христолюбивими».

А от для молитви за УКРАЇНСЬКИХ воїнів, які захищають зараз нашу державу від російського агресора, у МП ані нагоди, ані часу, ані гарних слів не знайшлося", - зазначив речник ПЦУ.

"P.S. До розуму/совісті нинішніх очільників МПвУ апелювати, мабуть, марно. Але звичайні парафіяни, ченці та черниці, духовенство - хіба на таких прикладах не стає зрозуміло, що вас справді використовують в інтересах «русского мира»? Що Путін готовий нападати зокрема і тому, що вважає: раз тут є прихильники РПЦ, значить його тут чекають і будуть радо зустрічати як «визволителя». І йому абсолютно байдуже - чекаєте його ви насправді чи ні. Раз на восьмому році війни Росії проти України ви далі в Російській Церкві - значить, на його думку, «зобов’язані чекати»", - наголосив архиєпископ ПЦУ Євстратій (Зоря).

Речник ПЦУ: Ви помітили, як УПЦ МП голосно мовчить, не помічаючи російської загрози - фото 87028