Релігійна громада Українки проголосувала за перехід до ПЦУ: священик проігнорував збори

Релігійна громада Українки проголосувала за перехід до ПЦУ: священик проігнорував збори - фото 1
У Страсну П’ятницю, 22 квітня, релігійна громада села Українка, що на Малинщині, одноголосно проголосувала за вихід з московського патріархату і перехід до Православної Церкви України. Настоятель парафії св. архистратига Михаїла на збори не прийшов, тож люди перекрили йому вхід до храму.

Релігійна громада Українки проголосувала за перехід до ПЦУ: священик проігнорував збори - фото 91993

Як повідомляє Malyn.media з посиланням на фейсбук-сторінку Малинської міської ради, "хвилиною мовчання сельчани вшанували загиблих у російсько-українській війні, яка принесла на нашу землю багато страждань і горя. Збори продовжилися у сільській раді, де 137 підписів усіх присутніх було внесено до офіційного протоколу".

Релігійна громада Українки проголосувала за перехід до ПЦУ: священик проігнорував збори - фото 91992

Слід зазначити, що місцевий священнослужитель УПЦ МП на збори не прийшов. Це неабияк обурило громаду. Тому двері церкви відтепер мають замки, ключі від яких - у жителів громади.

Замки на храмі. На Великдень тут не служили - фото 91994
Замки на храмі. На Великдень тут не служили

 

Збір підписів - фото 91991
Збір підписів

 

Днями за перехід до ПЦУ проголосувала і релігійна громада у Буках. Тоді настоятель також не підтримав вірян і закликав «не чинити беззаконня».

Нагадаємо, під час сесії 13 квітня депутати Малинської міськради звернулися до священників громади з вимогою вийти з УПЦ МП або впродовж 24 годин звільнити храми. Від початку війни в Україні раз за разом затримують духівників, які співпрацюють з рф та не визнають нападу росії на Україну.

Вже з перших днів війни храми Малина були пошкоджені або знищені обстрілами російських окупантів.