Римо-католики повторно посвятили костел св. Миколая після пожежі

Римо-католики повторно посвятили костел св. Миколая після пожежі - фото 1
У неділю, 20 лютого, київський костел св. Миколая повторно посвятили після пожежі. Святу Месу у прибраному та облаштованому для молитви храмі очолив єпископ Віталій Кривицький SDB.

Про це повідомляє КМЦ.

До повтороного освячення костелу парафіяльна спільнота готувалась впродовж тижня. У центрі пресвітеріуму вони поставили дарохранительницю, як це було від самого початку (від 1909 року).

"Це не консекрація, а посвячення місця, де ми відтепер будемо постійно молитися", – підкреслив єпископ Кривицький.

Як зауважив єпископ, костел св. Миколая через пожежу та протиаварійні роботи з вигляду став меншим.

"Однак це не значить, що маємо забути про його призначення вказувати на небо, - зазначив він, - Саме це місце, наша святиня, допомагають нам інакше дивитись на життя, тут ми досвідчуємо переміни, аби жити згідно Христового вчення".

На завершення Святої Меси настоятель парафії о. Павло Вишковський ОМІ подякував парафіянам та всім, хто спричинився до прибирання святині та облаштування місця для молитви. Також він повідомив про зміни, що відбуваються з огляду на приготування до прийняття храму парафією.

Відтепер щовечора, крім понеділка, у храмі буде звершуватись вечірня Євхаристія. Щодня перед ранковою Святою Месою та після вечірньої відбуватиметься виставлення Пресвятих Дарів та молитва в намірі миру в Україні.

Нагадаємо, 3 вересня 2021 року в органі костелу святого Миколая сталося коротке замикання, яке призвело до пожежі і знищення інструменту.

1 червня 2022 року після реставрації костел передадуть у користування римо-католицькій громаді.