РІСУ шукає друзів-жертводавців

03.02.2021, 09:00
РІСУ шукає друзів-жертводавців - фото 1
До кінця березня 2021 року ми маємо оплатити розробку нового сайту.

Як читачі РІСУ знають, 2 червня 2020 р. за адресою risu.ua запрацював новий портал РІСУ. Фірма-розробник сайту дала нам рік на збір коштів на оплату робіт, враховуючи і наші можливості, і обставини, пов'язані з коронавірусом.

На жаль, нам не вдалося знайти грантових коштів на це, а час розрахунку невпинно наближається.

Тому ми чи не вперше так активно просимо наших читачів долучитися до цієї справи і допомогти зібрати нам майже 360 тис. грн (понад 12,5 тис доларів) на новий сайт РІСУ.

Пожертвувати можна тут, кількома кроками

Для друзів зі світу

Нагадуємо, 1 лютого виповнилося 20 років РІСУ і з цієї нагоди ми запланували ряд публічних заходів. Зокрема, у лютому ми плануємо проведення круглого столу онлайн.

А за обставин, що редакція РІСУ залишилася без фінансування і має борг за сайт, ми хочемо створити стабілізаційний фонд, який би дозволив працювати в разі відсутності грантового чи іншого постійного фінансування. Пригадуємо, РІСУ функціонує за кошти грантів і жертводавців, жодна з Церков чи релігійних організацій нас не фінансує — підтримують деякі конкретні особи чи інституції.

Владика Борис Ґудзяк часто повторює: що fundraising - це friendraising! А наш давній приятель Михайло Сало каже, що, звичайно, важливі є спонсори, які дають великі суми раз, але особливо цінні є ті друзі, які дають більші чи менші суми, але роблять це регулярно, краще щомісяця! Тому РІСУ насамперед збирає постійних друзів-читачів-авторів і просто хороших людей, яким не байдуже, що відбувається з релігійною журналістикою в Україні та які вважають, що такі проекти, як РІСУ, мають повноцінно діяти та розвиватися.

І нехай не збідніє рука того, хто жертвує на добру справу!

Як можна підтримати РІСУ

Теги: #РІСУ-20