РІСУ запрошує друзів долучитися до збірки на новий сайт

01 лютого, 15:27
РІСУ запрошує друзів долучитися до збірки на новий сайт - фото 1
Станом на 1 лютого 2022 р. редакції РІСУ потрібно зібрати ще 210 тисяч гривень для оплати за новий сайт. Ми ставимо собі планку: хочемо зібрати цю суму до 1 травня 2022 р.

Сьогодні редакції РІСУ виповнюється 21 рік. Понад 125 тисяч новин, статей, інтерв'ю, довідок та багато іншого трьома мовами підготовлено за цей час. Мільйони читачів з понад 100 країнах світу побували у нас на сайті, у середньому сьогодні 4-7 тисяч осіб на добу. Сотні видань передрукували наші матеріали.

Детальніше про те, як все починалося —

У своє 20-ліття редакція увійшла з новим сайтом за новою адресою — risu.ua. Оскільки ми на той час не мали необхідної суми, то нам його зробили за обіцянку, що ми оплатимо впродовж року чи навіть швидше. Але у травні 2022 буде вже два роки, як сайт було створено, а ми ще винні понад 2/3 вартості розробки порталу.

Більше того, з 2021 року редакція вже практично не має повноцінного фінансового забезпечення. Тому ми створили стабілізаційний фонд, який би дозволив працювати в разі відсутності грантового чи іншого постійного фінансування. І наповнюємо його пожертвами наших читачів, друзів, надходжень від реклами. Пригадуємо, РІСУ функціонує за кошти грантів і жертводавців, жодна з Церков чи релігійних організацій нас не фінансує — підтримують деякі конкретні особи чи інституції. За минулий 2021 рік і січень 2022 до нього надійшло понад 70 тис грн., які були скеровані на погашення боргу та оплату хостингу і доменного імені.

А зараз ми поставили перед собою першочергове завдання: зібрати кошти — це ще близько 210 тис грн. — щоб повернути весь борг за новий портал РІСУ. І це ми хочемо зробити до травня 2022 року, тобто до другої річниці його створення.

Запрошуємо всіх, хто є нашими читачами, хто вважає, що наша робота потрібна, хто хоче, щоби портал РІСУ існував надалі і розвивався — підтримайте нас, інвестуйте у новий портал РІСУ!

Це зробити дуже просто, навіть не потрібно нікуди йти — пожертвувати можна тут, кількома кроками на порталі РІСУ!

Для друзів зі світу — у нас вказані банківські реквізити або інші прості способи нас підтримати.

Ми любимо повторювати слова владики Бориса Ґудзяка: fundraising - це friendraising! А також думку, що, звичайно, важливі є спонсори, які дають великі суми раз, але особливо цінні є ті друзі, які дають більші чи менші суми, але роблять це регулярно, краще щомісяця! І таких у нас за минулий рік стало близько двох десятків людей.

Тому РІСУ насамперед збирає постійних друзів-читачів-авторів і просто хороших людей, яким не байдуже, що відбувається з релігійною журналістикою в Україні та які вважають, що такі проекти, як РІСУ, мають повноцінно діяти та розвиватися.

І нехай не збідніє рука того, хто жертвує на добру справу!

UPD. Трохи архівних відео про нас: