РКЦ в Україні оприлюднила статистику щодо нових покликань 2021 року

30.11.2021, 12:02
Католики
РКЦ в Україні оприлюднила статистику щодо нових покликань 2021 року - фото 1
Дані про кількість осіб, які розпочали формацію у семінаріях чи монаших згромадженнях подані Комісією у справах душпастирства молоді РКЦ. Як повідомляє відповідальна за душпастирство покликань с. Тетяна Нетреба ФММ, дані були отримані від ректорів семінарій та представників чернечих родин.

Згідно з новою статистикою, у 2021 році Римо-Католицька Церква в Україні збагатилася 22-ма покликаннями, що на 11 менше ніж минулого року.

В Україні існує три дієцезіальні семінарії: у Городку (Кам’янець – Подільська дієцезія), у Ворзелі (Київсько-Житомирська дієцезія), у Брюховичах (Львівська архідієцезія). А також три Семінарії Redemptoris Mater, які знаходяться у Києві, Вінниці, Ужгороді.

РКЦ в Україні оприлюднила статистику щодо нових покликань 2021 року - фото 83303

Інформація зібрана з усіх дієцезій РКЦ в Україні, з 21 чоловічого та 58 жіночих згромаджень. 14 хлопців вступило до дієцезіальних семінарій: з них 5 з Кам’янець-Подільської дієцезії, 2 з Харківсько-Запорізької дієцезії, 2 з Львівської архідієцезії, та 4 з Київсько-Житомирської дієцезії. До семінарії Redemptoris Mater вступив 1 хлопець.

РКЦ в Україні оприлюднила статистику щодо нових покликань 2021 року - фото 83304

"Єднаємося разом і надалі в молитві про нові, святі та ревні покликання до священства та богопосвяченого життя, щоб не бракувало тих осіб, які нестимуть Слово Боже в сучасний світ", - закликали вірних у Комісії в справах душпастирства молоді РКЦ.