В УПЦ МП хіротонізували єпископа для Мукачівської єпархії

В УПЦ МП хіротонізували єпископа для Мукачівської єпархії - фото 1
Митрополит Онуфрій УПЦ МП 13 грудня у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі звершив архиєрейську хіротонію архимандрита Іларія (Гаврильця) на єпископа Свалявського, вікарія Мукачівської єпархії.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Священний Синод обрав його єпископом на останньому засіданні 23 листопада.

Предстоятелю Московського Патріархату в Україні співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ МП митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор, архиєпископ Баришівський Віктор, архиєпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Згурівський Амвросій, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, єпископ Свалявський Іларій, духовенство обителі та гості у священному сані.

Кандидат на єпископський ступінь священства виголосив сповідання віри та дав обітницю берегти Передання Церкви. Потім диякон виголосив многоліття Предстоятелю, архиєреям, церковному народу та ставленику.

Після Літургії Митрополит Онуфрій звернувся до зі словом і вручив йому архиєрейський жезл. За традицією владика Іларій подав вірянам своє перше архипастирське благословення.