Російський воєнний Патріарх похвалив молодих людей, які стають до лав армії

04 квітня, 09:50
Суспільство
Російський воєнний Патріарх похвалив молодих людей, які стають до лав армії - фото 1
Керманич Російської Православної Церкви Кирил виступив із промовою в храмі збройних сил РФ, вихвалюючи молодих росіян, які стають до лав армії й ідуть вбивати українців.

Про це повідомляє Українська правда.

"Якщо у мирний час це можна пояснити якимись привілеями чи матеріальними міркуваннями, то у воєнний час служба у збройних силах — це справжній подвиг, а саме такий час ми зараз переживаємо. Служба вимагає готовності від кожного, хто склав присягу, захищати Батьківщину, не шкодуючи життя свого.

Вкотре хочу сказати: ми миролюбна країна і дуже миролюбний, багатостраждальний народ, який постраждав від війн так, як мало хто з європейських народів. У нас немає жодного прагнення до війни чи будь-чого, що принесло би шкоду іншим. Але ми вже так виховані всією нашою історією, що любимо нашу батьківщину й ладні захищати її так, як лише росіяни можуть її захищати.

Адже ми зламали хребет фашизму, який, безперечно, переміг би світ, якби не Росія, якби не подвиг нашого народу", - заявив Кирил.

Глава РПЦ під час проповіді багато разів хвалив російських військових і підкреслював, що завдяки їхнім діям вирішиться доля Росії.

Крім того, роспатріарх зазначив, що "народи святої Русі" зараз страждають, бо їх нібито нацьковують якісь "зовнішні сили". Кирил сказав, що він відчуває тривогу за "братів і сестер Русі". Але ніяк не відреагував на воєнні злочини, які скоюють російські окупанти проти мирного населення в Маріуполі та масові вбивства, зґвалтування й знущання над мешканцями населених пунктів Київщини.

Нагадаємо, РПЦ та Кирила хочуть поперти з Всесвітньої Ради Церков.