Росія викрадає українських дітей для знищення нації — головний рабин України

Росія викрадає українських дітей для знищення нації — головний рабин України - фото 1
Яків Дов Блайх, головний рабин України, розповів в ефірі Радіо НВ, що російський режим викрадає українських дітей для знищення нації, повторюючи усі класичні дії геноцидів, які знала історія.

"Взагалі, коли починалася війна, всі казали, що от Росія ніколи не нападе на Україну, це 2022 рік, такі речі не робляться зараз в нормальних країнах і так далі. Але ми бачимо, що те, що ми не очікували, все одно воно збулося. Чесно, я не очікував, що вони будуть себе так поводити, як злочинці, як фашисти. Є дуже-дуже багато [фактів], що дає можливості казати, що це геноцид. Ніхто не очікував, що буде навіть можливість так казати. А тим паче, ми бачимо, що вони можуть, їм не соромно сказати, що дві тисячі дітей вони [викрали] у Маріуполі. Це один з признаків, які були завжди [під час геноциду], коли вони бажали зробити так, щоб цієї нації не було, забрали їхнє дитя, дали його усиновити своїм.

А що це таке? Те, що робиться зараз, ХХІ уже сторіччя, що за речі робляться? Що очікувати від Росії? Нормальна, культурна країна і так далі? Я вам хочу сказати, що ні. Ніхто не очікував, що це можливо. І коли це було, це було, не тільки для мене, а для всіх, це був такий сюрприз, якого ми не очікували. До сих пір не вкладається. Хоч ми бачимо і ще раз, і ще раз. Але маємо, що маємо, як в нас кажуть. Ми вже бачимо, що це не війна російської армії проти української армії. Це війна російської армії проти народу України, проти людей України", - наголосив рабин.