Росія застосовує диявольську тактику, - Патріарх Святослав

09 квітня, 09:50
Католики
Росія застосовує диявольську тактику, - Патріарх Святослав - фото 1
Росіяни взяли на озброєння нову тактику — нищення нашого мирного населення. Завдають подвійних ударів по містах і селах України.

Про це у своєму відеозверненні сказав Блаженніший Святослав, передає Департамент інформації УГКЦ.

«Наші дівчата і хлопці на фронті героїчно захищають свою землю і зуміли не тільки стабілізувати фронт, а й зупинити наступ російського війська», — заявив він.

Предстоятель УГКЦ відзначив цей тиждень як тиждень масових ударів ворога по містах і селах України.

За його словами, наші вороги знають, що після їхнього удару чи влучання, на це місце відразу виїжджають наші медики, рятувальники. Що далі роблять ці злочинці? Вони повторюють удари. Тож, героїчно рятуючи життя цивільних людей, гинуть наші працівники служби надзвичайних ситуацій і лікарі.

«Яка злочинна, підступна, диявольська тактика — нищити не тільки людське життя, а і тих, хто йому служить!», — наголосив Глава Церкви і продовжив: «Тому сьогодні ми хочемо особливо подякувати нашим рятувальникам, медикам, парамедикам — усім, хто ціною власного життя продовжує виконувати свій професійний обов’язок. Дякуємо також нашим енергетикам, які невтомно ліквідовують наслідки ударів росіян по цивільній інфраструктурі. Завдяки героїзму наших військовослужбовців, професіоналізму і героїчному служінню своєму народові медиків і всіх інших представників служб наших міст і сіл, ми сьогодні можемо сказати: Україна стоїть, Україна бореться, Україна молиться!».