Розпочато міжнародну різдвяну акцію "Свята без тата"

06 листопада, 16:54
Україна і світ
Розпочато міжнародну різдвяну акцію "Свята без тата" - фото 1
У Польші оголосили про акцію "Свята без тата", мета якої збір коштів на Різдвяні подарунки для діток Захисників Украни.

"Різдво це перед усім час родинних зустрічей, радісних та безтурботних днів. Для діток Захисників, Різдво це час, коли за святковим столом залишається пусте місце, а в серці оживають спогади, про того, хто вже ніколи не повернеться до дому. Саме тому, символічним різдвяним подарунком, хочемо показати цим діткам, що вони не самі зі своєю трагедією, що в цілому світі є люди, які їх підтримують та завжди готові допомогти", - повідомляють організатори.

В межах акції збираються солодощі, іграшки, одяг та книги, з яких потім волонтери формують індивідуальні іменні подарунки і доставляють до Різдва Христовогo.

Списки дітей охоплюють цілу Україну та оновлюються щороку.

"Невід'ємною частиною акції є благодійний онлайн аукціон, на якому відомі українські бренди, а також митцi, письменники та спортсмени передають свої лоти. Це ліцитація картини Романа Сущенка, боксерських рукавиць чемпіонки Європи з боксу Саші Сидоренко, диску з автографом знаменитої української диригентки Оксани Линів, книг польської нобелістки Ольги Токарчук чи Вахтанга Кіпіані та багатьох інших. За допомогою аукціону збирається значна частина коштів для придбання подарунків діткам", — повідомляють організатори.

Аукціон розпочинається 1 грудня та відбувається на сторінці у Фейсбук.

Організовує акцію фонд UNITERS (давніше Ініціатива Героям Майдану), зареєстрований у Польщі у 2014 році. Від початку своєї діяльності організація велику увагу приділяла підтримці сімей українських воїнів. На сьогодні вона реалізує дві основні акції: Свята без тата та щорічні табори в польських Бескидах для дітей-сиріт війни. В рамках Свята без тата зібрано 30 тон дарів, з чого запаковано понад 20258 іменних подарунків дітям Захисників загальною вартістю понад 4 мільйони гривень.