• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Розпочався прийом документів на Школу міжконфесійного діалогу “Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков”...

Розпочався прийом документів на Школу міжконфесійного діалогу “Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков”

17 квітня, 11:15
Анонс
Розпочався прийом документів на Школу міжконфесійного діалогу “Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков” - фото 1
Інститут екуменічних студій Українського католицького університету у партнерстві з Комісією УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин, Київською православною богословською академією, Волинською православною богословською академією, Східноєвропейським інститутом теології запрошує майбутніх служителів Церкви до участі у Школі міжконфесійного діалогу “Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков”.

Джерело: ІЕС УКУ

Часові рамки школи: 25 червня – 2 липня 2024 року.

Місце проведення школи: корпус Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (проспект Івана Павла ІІ, 35а, Львів).

Вік учасників школи: старше 18 років.

Учасників школи забезпечують проживанням у готелі «Патріарший» (проспект Івана Павла ІІ, 35б, Львів) та харчуванням.

Місця проживання та проведення лекцій мають приміщення, які використовують як бомбосховище.

Учасники з інших міст зможуть отримати компенсацію транспортних витрат (проїзд потягом (купе, плацкарт), автобусом).

Школа відбувається за підтримки Євангелічної Церкви Німеччини (ЕКD).

Програмою школи передбачені лекції, дискусії, перегляд фільмів, візити до церковних осідків та установ різних конфесій, благодійних фондів та організацій, екскурсії (за сприятливих обставин).

Навчальне навантаження передбачає написання фінального есе, а також проведення презентації за результатами проходження школи. Учасники школи зобов’язуються провести презентації колегам своїх відповідних навчальних установ у період з вересня по листопад 2024 року та надати організаторам фото чи відео-звіт заходу не пізніше 30 листопада 2024 року.

Після успішного проходження школи учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів (2 кредити ЄКТС).

Тематика школи:

– богословські основи міжконфесійного діалогу,

– досягнення минулих і сучасних екуменічних ініціатив,

– практичний екуменізм,

– місія Церкви у зціленні ран, спричинених війною,

– побудова справедливого миру.

Для участі у школі необхідно до 15 травня 2024 року зареєструватися та надіслати резюме (Сurriculum vitae), копію посвідки про навчання (студентський квиток) та мотиваційного листа (обсягом не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4), в якому обґрунтувати своє зацікавлення тематикою школи, за покликанням: https://forms.gle/CTbVG7aTp84g1uas6.

За результатами розгляду електронних заявок та мотиваційних листів комісія з відбору приймає рішення щодо визначення списку учасників школи. Не пізніше 25 травня 2024 року всі кандидати отримають повідомлення щодо результатів відбору.

Відібрані учасники отримають детальну інформацію щодо участі у школі не пізніше 30 травня 2024 року.

Розпочався прийом документів на Школу міжконфесійного діалогу “Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков” - фото 132962