РПЦ заборонила своїм батюшкам освячувати секс-шопи

30 вересня, 13:00
Православні
РПЦ заборонила своїм батюшкам освячувати секс-шопи - фото 1
Російська Православна Церква (РПЦ) заборонила своїм священикам освячувати секс-шопи, нічні клуби та лікарні, де роблять аборти.

Про це заявив голова навчального комітету РПЦ протоєрей Максим Козлов, інформує Главком.

«Як сказано у преподобного Максима Сповідника, немає речей поганих за своєю природою – є речі погані за своїм вживання», – заявив Козлов.

За його словами, російські священики постійно освячують різноманітні приміщення та речі, «однак вони повинні використовуватися на благо». Не варто освячувати те, що пов'язано з гріхом, резюмував протоєрей.

Загалом російські священики полюбляють освячувати зброю та інші стратегічні об'єкти.
Як пишуть російські ЗМІ, нещодавно у місті Лиски Воронезької області РФ священик освятив аніме-магазин. Він підкреслив, що аніме – це вид мистецтва, в якому важлива не форма, а ідея, яка закладена в ньому. За словами господаря магазину, після того як приміщення освятили, в нього прийшли місцеві жителі та майже все розкупили.

Раніше у Томську священик освятив магазин пива. В єпархії пояснили, що батюшка працював на території місцевого заводу світлотехніки й освячував його, а вхід до пивного магазину нібито знаходиться поруч з підприємством. Священник отримав чимало критики через це освячення.

«Я проходив повз цей магазин і там кульки вивісили, так можна все, що завгодно сфотографувати. Я ходжу повз різних закладів. Ідеш іноді, а там магазин 18+. Теж можна підловити і сказати «поп з секс-шопу вийшов». Тим більше немає прямих фотографій, що я якісь пляшки освячую», – заявив тоді священик.

Теги: #РПЦ