• Головна
  • Новини
  • Світові
  • РПЦ завозить молодь з Африки, Індії та Непалу заради подальшого вступу до семінарії, а потім посилає на війну...

РПЦ завозить молодь з Африки, Індії та Непалу заради подальшого вступу до семінарії, а потім посилає на війну

25 лютого, 12:29
Світові
РПЦ завозить молодь з Африки, Індії та Непалу заради подальшого вступу до семінарії, а потім посилає на війну - фото 1
Протодиякон Андрій Кураєв звернув увагу на замітку у рязанській пресі. Там повідомляється, що група, що складалася з африканських, індійських та непальських семінаристів, що займалася відновленням Миколо-Бавичінського монастиря в Рязанській області, незабаром попрямує на війну.

Про це повідомляє ТГ-канал Християни проти війни.

Керівник з роботи з іноземними студентами Патріаршого Екзархату Африки, він же директор російсько-китайського культурного центру "Жар-птиця" Костянтин Городиця завозить до Росії молодих людей з Африки, Індії та Непалу заради допомоги монастирям та подальшого вступу до семінарії. «Про монастир волонтери дізналися в російсько-китайському культурному центрі «Жар-птиця», який бере участь у допомозі російським храмам... Група, що складалася з африканських, індійських та непальських студентів, що займалася відновленням Миколо-Бавичінського монастиря в Рязанській області, незабаром попрямує до зони спеціальної військової операції. Про це повідомляє Олена Суботіна, представник міністерства інформації Донецької Народної Республіки.
Таким чином, місіонерські центри стали рекрутинговими точками для вербування найманців, коментує клірик.

РПЦ завозить молодь з Африки, Індії та Непалу заради подальшого вступу до семінарії, а потім посилає на війну - фото 130238

"Я розумію, - пише о. Кураєв, - що молодих людей з різних країн привозять до Росії для навчання в семінарії та подальшого відправлення додому як священиків. Але чому раптом на цьому шляху з'явився фронтовий етап? В Африці надлишок православної молоді? Або на фронті такий брак російських мужиків, що мобілізантів стали брати на порозі семінарії? Або промивання мізків у монастирях таке, що хочеться не молитися, а стріляти (причому по православними)? Перетворення пунктів «місії» на пункти вербування найманців — це зовсім не нова сторінка. Саме так візантійці викачували дружинників з новохрещеної Русі для своїх громадянських та інших воєн (див. «Повстання Фоки»). Але побачити таке сьогодні - це безцінно!".