Блог отца Михаила Дымыда._image

Блог отца Михаила Дымыда.

Протоиерей. Отец домашней Церкви. Мечтатель о Единство Христовой Церкви. Профессор Украинского Католического Университета во Львове. Участник видеоканала "Христианин или бандит?".

АПЕЛЬ #1, 2, 3! ДО ВСІХ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ УКРАЇНИ!

02.12.2013, 13:01
АПЕЛЬ #1, 2, 3! ДО ВСІХ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ УКРАЇНИ! - фото 1
АПЕЛЬ #1! ДО ВСІХ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ УКРАЇНИ! НЕХАЙ ВАШІ ХРАМИ БУДУТЬ ВІДКРИТІ ДЛЯ ЗОРНАНІЗОВАНОЇ МОЛИТВИ 24 ГОДИНИ НА ДОБУ

АПЕЛЬ #1! ДО ВСІХ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ УКРАЇНИ! НЕХАЙ ВАШІ ХРАМИ БУДУТЬ ВІДКРИТІ ДЛЯ ЗОРНАНІЗОВАНОЇ МОЛИТВИ 24 ГОДИНИ НА ДОБУ! ВСЮДИ! В КОЖНОМУ СЕЛІ І МІСТІ! ЛЮДИ БУДУТЬ ЧЕРГУВАТИСЯ! ТІЛЬКИ ПОПРОВАДЬТЕ! Багато моїх друзів із Майдану про це просять і волають! Це ваш нинішний довг для битої батьківщини України!

АПЕЛЬ #2! ДО ВСІХ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ УКРАЇНИ! ДЗВОНІТЬ У ДЗВОНИ КОЖНОГО РАЗУ КОЛИ ЧУЄТЕ, ЩО ЧУМА НАДХОДИТЬ! А ЦЕ ЗНАЧИТЬ - КОЖНОГО РАЗУ, КОЛИ ПОЧУЛИ, ЩО ПОБИЛИ НЕВИННУ ЛЮДИНУ! ЦЕ БЮТЬ САМОГО ІСУСА ХРИСТА!

Апель # 3. ЗАРАЗ НА МАЙДАНІ ДУЖЕ БРАКУЄ ПАСТИРІВ! Вівці є, але без пастирів! В книзі Лаури Аржаковської "Революція Духа" (Львів 2005) бачимо цю чудову фотографію Святослава Шевчука, нині Патріарха Київського УГКЦ. Відпраляє святу Літургію разом із о. Богданом Калатином.

молитва на майдані

Закликаю всіх священнослужителів наслідувати цей прекрасний приклад - творити молитовні острівці! Вони будуть як громозводи перед небезпеками насильства!

Последние новости

Вчера
23 июня
22 июня