Блог Николая Малухи_image

Блог Николая Малухи

Де вивчитися на блоґера?

10.02.2010, 17:13
Де вивчитися на блоґера? - фото 1
Я щиро вірю у blogger power. Так, і як у "силу", і як у "владу". Але ж де навчитися блоґінгу? Як стати володарем думок і використосувати блоґосферу заради поширення християнства. На ці запитання дасть відповідь проект "Академія блогослов'я".

Я щиро вірю у blogger power. Так, і як у "силу", і як у "владу". Але ж де навчитися блоґінгу? Як стати володарем думок і використосувати блоґосферу заради поширення християнства. На ці запитання дасть відповідь проект "Академія блогослов'я".

Маючи свій приватний блоґ і наповнюючи його різними думками, я досяг певного рівню «рейтинговості».  Нічого особливого, але фігурую у різних топ-10, топ-100, топ-300, топ-1000 і тому подібних «топах».

Постійно проводячи словесні баталії – зі своїми віртуальними опонентами – на теми моралі, зіштовхнувся з браком «групи підтримки».  Тобто людей які сповідують ті ж самі цінності, що і я: традиційна сім’я; дошлюбна чистота; мораль у суспільстві; глибина християнських принципів тощо.

Не всі християнські коли виявились активними. Найбільш за всіх відстають євангельські християни. Вони і кількісно слабкі, і якісно не дуже просунуті (будемо сьогодні коректними).

Тому в мене виникла ідея створення освітнього проекту із максимально прикладною формою навчання. Більш конкретно мене підштовхнула до рішучих дій книга Антона Попова «Блоги. Новая сфера влияния», де я зустрів термін «Академія блогослов’я» (так називався один із розділів). (Хоча, як стверджує Павєл Лєвушкан, винахід слова «блогослов’я» належить йому). У січні цього року я почав продумувати концепцію курсу, приблизний зміст і тематику.

Своєю ідеєю я вирішив поділитися зі своїм товаришем і братом по церкві Сергієм Климовичем. Його досвід журналіста (публікувався на «Українській правді», «Подробностях» та решті відомих видань), коло наукових зацікавлень (аспірант Національного інституту стратегічних досліджень) були б дуже корисні для реалізації Академії. Якщо я маю практичний досвід, то він володіє методологічною базою (без неї, як і в будь-якій справі, нікуди).

І ми почали разом розробляти проект Академії: склали учбовий план; визначились із терміном навчання, формою; кустарним засобом створили лого. Офіційна презентація відбулася на нараді молодіжних пасторів та лідерів Собору незалежних євангельських церков України, де я з Сергієм викладали семінар «Web 2.0 і блоґосфера на службі у Церкви». А з понеділка почали приймати заяви на навчання в Академії. За неповних три дні вже зголосилося дев’ять чоловік, що прагнуть стати акулами віртуального простору.

Звісно, скромність - велика чеснота, але я зараз дозволю собі слабкість. Щоб підкреслити рівень проекту, наведу слова Павла, якій є бізнес-тренером, експертом з новітніх комунікацій:

"По мнению бизнес-тренера и директора Центра эффективных коммуникаций Павла  Левушкана, дистанционная форма  обучения подойдет тем, людям, которые  живут далеко от Киева и не могут приезжать на конференции и занятия.«Микола Малуха – известный и опытный блоггер, а с недавнего времени еще и подкастер и ведущий политической передачи на самом популярном в Рунете христианском интернет-радио  Xradio.su. Тем более, что это - первый христианский проект такого рода на украинском языке. В России мы выпустили уже несколько курсов, и обучающих продуктов, а вот в Украине для христиан было очень мало возможностей обучиться азам блогинга. Если вы хотите на родном языке узнать, что такое Живой Журнал и научиться вести сетевой дневник - могу порекомендовать Миколу, как человека разбирающегося в своей теме», - подытоживает автор термина «блогословие» господин Левушкан".

Я мрію (I have a dream), що згодом українська блоґосфера поповниться новими іменами, які нестимуть християнські цінності до українського безбожного публічного простору.

P.S. Якщо вас зацікавла наша скромна ініціатива, то тут ви можете детальніше про неї дізнатися, а сюди - [email protected] - написати про бажання вступити

Последние новости

Вчера
19 ноября