Блог Юрия Черноморца_image

Блог Юрия Черноморца

Друзі, почніть чути що говорить УПЦ насправді

21.12.2013, 23:11

"Насильство не може бути виправдане нічим".http://religions.unian.net/ukr/detail/17327 На цьому позиція УПЦ вичерпується. Те саме просять у самих міністрів - не допустити насилля. Те саме на Круглому столі Вл. Антоній сказав: мараторій на насилля (була від 11 числа заява синоду УГКЦ - такий же заклик). Але почули коли те саме сказала УПЦ. Поки що почули - на Круглому столі Президент відповів саме вл. Антонію згодою на тезу про мараторій на насилля. І це добре.

Щоб Церкви чули, вони мають спілкуватися із Президентом, із міністрами. І те що є взаємне бажання спілкування в цей критичний час - це добре.


Давайте задумаємося про інше: чому лідери опозиції не знайшли часу на зустрічі в ці критичні дні із Всеукраїнською Радою Церков та релігійних організацій? Один із керівників церков просив трійку опозиціонерів виділити йому півгодини - і часу не знайшлося. Це були не ми, це була більш українська церква... Але сам факт - мене особисто вразив. Тому я не дивуюся тому, що церкви зустрічаються із президентами, із міністрами - я дивуюся тому, наскільки потенціал миротворчий та посередницький церков недооцінюється тими, хто сьогодні у політичному тупику вже більше тижня... 
Тому друзі, перш ніж засуджувати УПЦ дізнайтеся незмінну позицію: "Насилля не можна виправдати нічим". Дізнайтеся про відкритість до всіх і про готовність бути посередниками. Дізнайтеся про ігнорування всього цього Вашими лідерами. І потім судіть когось. 
УПЦ підтримує Україну - такою як вона є. І засуджує розкол країни.
Ви хочте змін - почність хоча б чути що УПЦ говорить насправді

http://religions.unian.net/ukr/detail/17327

 

 

 

Последние новости

Вчера
12 июня
11 июня
10 июня