Рятувальники подбають про безпеку у храмах під час свят і закликають людей бути обережними

23.12.2020, 13:00
Культура
Рятувальники подбають про безпеку у храмах під час свят і закликають людей бути обережними - фото 1
Рятувальники дбають про безпеку у храмах під час новорічних та різдвяних свят. Про це повідомили 22 грудня Гал-інфо у пресслужбі ДСНС Львівської області.

22 грудня надзвичайники Головного управління ДСНС України у Львівській області нагадали настоятелям храму правила пожежної безпеки. На прикладі Свято-Успенської Лаври рятувальники продемонстрували представникам ЗМІ правильність організації пожежної безпеки у релігійних спорудах.

Про це повідомляє Галінфо.

Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського уставу — один із найдавніших монастирських комплексів України, центральний монастир Галицької єпархії впродовж XIV—XVIII століть, осередок чернечого життя монахів Студійського уставу. Унікальний архітектурний ансамбль-пам'ятка, розміщений у селі Унів Перемишлянського району Львівської області.

Такі заходи проводяться з метою забезпечення належного стану пожежної та техногенної безпеки закладів культурної спадщини, зокрема, пам’яток архітектури, дерев’яних церков та своєчасного вжиття організаційних та практичних заходів, направлених на забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки і проведення святкувань в період новорічних та різдвяних свят.

Впродовж зимового періоду інспекторський склад ДСНС Львівщини вже традиційно здійснює планові перевірки стану протипожежного захисту та техногенної безпеки церков.

Найпоширенішими причинами виникнення пожеж у святинях є: коротке замикання електромережі, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж чи електроприладів, систем опалення, або ж нехтування правилами безпеки при використанні відкритого вогню.

Надзвичайники Львівщини і надалі проводитимуть інструктажі, щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки з обслуговуючим персоналом об'єктів, які будуть задіяні у проведенні Новорічних та Різдвяних свят.

Вони закликають бути вкрай обережними у поводженні з вогнем, дотримуватись правил безпеки для власного блага.

"Свято бережіть найвищу цінність, даровану Богом – людське життя!", - звертаються до людей надзвичайники.