РЄПЦУ на засіданні обговорила стосунки з державою, вибори та служіння в карантині

РЄПЦУ на засіданні обговорила стосунки з державою, вибори та служіння в карантині - фото 1
Засідання Ради євангельських протестантських церков України (РЄПЦУ) відбулося 28 липня. Засідання представників Церков проходило під головуванням Валерія Антонюка, голови Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів, пише сайт ВСЦ ЄХБ.

Учасники засідання проаналізували усі звернення та листи, які були направлені до комітету Верховної Ради щодо законопроєктів з питань гендерної політики.

«На жаль, констатуємо, що нам не надійшли відповіді на запити, які ми подавали. Члени Ради євангельських протестантських церков будуть мати зустріч у форматі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій із Дмитром Разумковим, Головою Верховної Ради» – розповідає Валерій Антонюк.

Про це інформує офіційний сайт Всеукраїнського союзу Церков євангельських християн-баптистів.

На нараді прийнято рішення, що "євангельська спільнота в Україні зробить все можливе, аби законодавчі ініціативи, які легалізують збочення, не були введені в дію через закон".

Представники РЄПЦУ одностайно погодилися на те, щоб робити звернення до усіх церков про суворе дотримання усіх карантинних норм, що дає можливість надалі продовжувати служіння.

РЄПЦУ на засіданні обговорила стосунки з державою, вибори та служіння в карантині - фото 56561

 

Служителі закликають молитися за ситуацію з пандемією в Україні, оскільки в деяких регіонах спостерігаються епідемічні спалахи. У ході зустрічі йшлося про можливість проведення спільних подій на осінньо-зимовий період 2020 року з урахуванням карантину. Йшлося про Національний день молитви, який відбувається восени.

Розглянули також питання участі християн у місцевих виборах. Прийнято рішення підготувати звернення до усіх церков про молитву і підтримку тих християн, які будуть іти на вибори у регіонах.