Садовий проти локдауну у Львові, бо "тут на Різдво особлива атмосфера"

01.12.2020, 10:24
Культура
Садовий проти локдауну у Львові, бо "тут на Різдво особлива атмосфера" - фото 1
Міський голова Львова Андрій Садовий вважає, що жодні заборони не будуть діяти в місті на період зимових свят, тому що у цей час у Львові "особлива атмосфера".

Про це повідомляє Українська правда.

"Зараз йдеться про локдаун. Уряд ще не вирішив кінцево, як він буде виглядати, але він має бути індивідуальним та враховувати специфіку кожного регіону. Наприклад, ми розуміємо, що Різдво скасувати не можна, адже у нас у цей час завжди є особлива атмосфера у Львові. Дуже багато людей хочуть її побачити, і це потрібно врахувати, тому що жодні заборони діяти не будуть", - заявив Садовий.

Мер також додав, що ситуація із захворюваністю на коронавірус у Львові "тримається рівно", хоча і відзначив, що загалом в Україні ріст числа хворих є значним. Наразі у місті Лева зайняті близько 49% ліжок, призначених для хворих на COVID-19.

Садовий вважає, що влада має спрямувати свої сили на дотримання карантинних обмежень. "Воно може дати більший ефект, ніж просто різко все зупинити. Жорсткі обмеження можуть бути дуже великим ударом по економіці міста. По країні потрібно дивитись, де яка готовність є, тому що якщо медична система є готова, то це один варіант, якщо не готова — треба закривати. Ми у Львові поки що тримаємо ситуацію", — сказав він.

Нагадаємо, в Офісі президента думають, чи запроваджувати карантин та яким він має бути.