Секретаріат ВРЦіРО спланував діяльність Ради на наступне півріччя

Секретаріат ВРЦіРО спланував діяльність Ради на наступне півріччя - фото 1
22 лютого 2021 року в приміщенні Патріаршої курії УГКЦ в Києві відбулося засідання Секретаріату Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій під головувавнням Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ. Зустріч тривала понад три години.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Під час засідання Секретаріату було обговорено актуальні питання щодо діяльності ГО «Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій». Зокрема, одним із головних питань було опрацювання поточного плану діяльності Ради на наступне півріччя.

Також члени Секретаріату опрацювали проєкти листів-відповідей на отриману останнім часом кореспонденцію, що надійшла на ім’я головуючого у ВРЦіРО.

Крім того, представники Церков і релігійних організацій обговорили та запропонували плани заходів для проведення традиційної щорічної ходи за сімейні цінності та відзначення 25-річчя заснування Ради Церков, які відбудуться 5 і 24 червня 2021 року відповідно.

Додамо, що Секретаріат ВРЦіРО є робочим органом для попереднього опрацювання питань, що виносяться на засідання Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій, одним із головних завдань якого є виконання доручень самої Ради та підготування проектів документів, які подаються на розгляд Ради.