Вандали підпалили могили українських захисників у Марганці

01 травня, 10:35
Суспільство
Вандали підпалили могили українських захисників у Марганці - фото 1
У Марганці на центральному кладовищі згоріли могили загиблих бійців. Мама одного із них впевнена: це не прикра випадковість, а навмисний підпал.

Про це повідомляє «Дніпро Оперативний».

Світлана Кожемян у Facebook поділилася сумною звісткою та опублікувала фото наслідків пожежі. Могила її сина Анатолія та його побратима, похованого поруч, згоріли дотла вдень 28 квітня.

Жінка вважає, що підпал влаштували навмисне. Хто це зробив та якими були його мотиви – невідомо. Наразі Світлана намагається самостійно розібратися у тому, що сталось, та шукає очевидців.

«У мене велике прохання. Хто був на центральному кладовищі 28 квітня з 12 години до 13 години. Стався підпал могили мого сина і ще одного побратима, згоріло геть усе.

Якщо хтось з присутніх бачив, що хтось з молодих чоловіків підходив до могил військових, велике прохання зателефонувати — 0666132781(Світлана), мама загиблого Кожемяна Анатолія, дякую. Допоможіть найти ту сволоту», - звернулася вона до земляків.

У коментарях під дописом Світлани припустили, що пожежа могла статися через залишену на могилі лампадку. Але жінка стверджує, що її там не було.