Синод Американської архиєпископії Вселенського Патріархату обговорив хід роботи над новим Статутом

Синод Американської архиєпископії Вселенського Патріархату обговорив хід роботи над новим Статутом - фото 1
Архиєпископ Америки Елпідофор 8 лютого 2022 року скликав перше у новому році засідання Священного Єпархіального Синоду в режимі відеоконференції.

Про це повідомляє orthodoxtimes.com

Було наголошено на важливості відзначення 2022 року столітня річниця заснування Вселенським Патріархатом Архиєпархії у США у 1922 році, а Синод поінформовано про хід підготовки до більш масштабних святкувань100-річчя, а також Святковий конгрес духовенства-мирян, який відбудеться разом з освяченням Національної святині Святого Миколая в Нью-Йорку, штат Нью-Йорк, 3-7 липня 2022 року.

Священний Синод прийняв рішення скликати Другий Чернечий Собор 12-14 жовтня 2022 року в монастирі Животворящого джерела в Данлопі, Каліфорнія, на тему «Духовна спадщина святого Йосифа Ісихаста та чернецтво в Америці».

Архиєпископ поінформував Синод про хід роботи Комітету щодо Нового статуту Священної Архиєпархії Америки і було вирішено, що створену Комітетом анкету розіслати всім духовенствам і головам парафіяльних рад. Архиєпископ закликав всіх вірних продовжувати подавати свої побажання щодо нового статуту на електронну адресу: [email protected].

Довідка: Американська архиєпископія Вселенського Патріархату заснована 1922 року. Вона охоплює єпархії Вселенського Патріархату в США і Канаді. Адміністративний центр архиєпископії знаходиться в Нью-Йорку. Число парафій - 550. Число парафіян - від 500 тис. до 2 млн., переважно греки.