Синод РПЦ призначив ігуменю жіночого монастиря на Рівненщині

Синод РПЦ призначив ігуменю жіночого монастиря на Рівненщині - фото 1
Монахиня Парфенія (Новак) призначена ігуменею Корецького монастиря. Відповідне рішення ухвалив Священний Синод Російської Православної Церкви на засіданні 8 листопада 2021 року, що проходило в онлайн-форматі.

Про це повідомляє Православная жизнь.

Як йдеться у Журналі №94, заслухавши повідомлення Патріарха Московського Кирила про стан справ у монастирі, Синод ухвалив: «Призначити на посаду ігуменії Свято-Троїцького Корецького ставропігійного жіночого монастиря монахиню Парфенію (Новак)».

Нагадаємо, 4 листопада 2021 року на 69-му році життя після важкої хвороби відійшла до Господа настоятельниця Корецького монастиря ігуменя Рафаїла (Хільчук). Указом Патріарха Кирила виконуючою обов'язки ігумені до рішення Священного Синоду було призначено насельницю обителі монахиню Парфенію (Новак).

Свято-Троїцький Корецький ставропігійний жіночий монастир розташований у м. Корець Рівненської області України. У церковному відношенні перебуває під керівництвом Патріарха Московського. Статус ставропігійного монастирю надав Патріарх Пимен у 1984 році у зв'язку із конфліктом між настоятельницею обителі ігуменею Наталією (Ільчук) та екзархом України митрополитом Філаретом (Денисенком).