«Скажімо світові: Ніколи більше!» - Глава УГКЦ про Голодомор

28.11.2020, 09:27
Держава
«Скажімо світові: Ніколи більше!» - Глава УГКЦ про Голодомор - фото 1
Переживши трагедію Голодомору український народ у світі має особливу місію – боротися з голодом у сучасних нам часах. Таку позицію висловив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у відеозверненні з нагоди річниці вшанування жертв Голодомору-геноциду українського народу 1932-33 років.

Про це провідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Вшанування жертв Голодомору традиційно відбувається в кожну четверту суботу листопада. Цього року вшанування припадає на 28 листопада.

«Вшановуючи пам'ять жертв Голодомору-геноциду українського народу, тої великої рани, яка і по сьогоднішній день болить кожного українця, ми сьогодні, як і кожного року, молимося за невинно убієнних мільйонів синів і дочок нашого народу. Ми сьогодні, відзначаючи чергову різницю цієї трагедії, кажемо собі і світові: ми пам'ятаємо, світ визнає», – сказав Предстоятель УГКЦ.

На переконання Патріарха Святослава, український народ переживши трагедії смерті голодом, має сьогодні особливу місію – у сучасному світі український народ покликаний говорити про недопущення голодної смерті в сучасному світі.

«Ми сьогодні повинні особливо звертати увагу, щоб поруч нас ніхто не головував, щоб коли ми відзначаємо пам'ять жертв українського Голодомору, сьогодні в нашому світі від голоду ніхто більше не помирав», – просить застановитися Глава Церкви.

Блаженніший Святослав закликав пам'ятати про наш біль, але також діяти. «Нагодуймо голодного. Щоб у наших часах від голоду більше ніхто не помирав. Тому згадуючи ці трагічні події, скажімо собі і світові: Ніколи більше!»