Слідом за Радою Церков: 60 нардепів просять Зеленського не давати гроші на фільм про геїв

Слідом за Радою Церков: 60 нардепів просять Зеленського не давати гроші на фільм про геїв - фото 1
"Слуга народу" Олександр Качура надіслав президенту Володимиру Зеленському депутатський запит щодо заборони фінансування фільму "Мій юний принц". Запит підписали 60 народних депутатів. Фільм про кохання між двома юнаками знімає Хачатурян Василян.

Про це повідомляє Реаліст.

Депутат зазначає, що Держкіно виділило на зйомки 20 мільйонів гривень із загального бюджету майже 25 мільйонів. Таким чином, картину про геїв майже спонсорує держава.

Сюжет "Мого юного принца" викликав скандал у суспільстві. Зокрема, через християнську символіку та біблійні алегорії на постерах.

"Тільки вдумайтеся, у фільмі нам хочуть показати сакральне для християн розп'яття Ісуса Христа в еротичному поцілунку і це в країні, де більшість населення є християнами!", - обурюється Качура.

Нардепи вимагають скасувати рішення щодо фінансування. Зйомки мають розпочатися у травні 2022 року, прем'єра призначена на липень.

Нагадаємо, Всеукраїнська Рада Церков та релігійних організацій вимагає скасувати державне фінансування (за рахунок платників податків) кінопроекту, який пропагує одностатеві відносини і при цьому зловживає релігійними символами.