"Слуги народу" висувають в мери Житомира колишнього священика Московського Патріархату

"Слуги народу" висувають в мери Житомира колишнього священика Московського Патріархату - фото 1
Політична партія "Слуга народу" висуває в очільники міста Житомир колишнього свяшеннослужителя УПЦ МП Віктора Євдокимова.

Про це повідомляє Depo.ua.

Відповідне рішення партії оголосили 19 серпня.

Зазначимо, що у березні 2016 року Євдокимова було обрано ректором Житомирського державного технологічного університету.

До цього він був в.о. ректора, а також проректором із науково-педагогічної роботи та соціального розвитку. Має ступінь доктора економічних наук. Він є професором, членом редакційної колегії фахових видань України, а також асоційованим членом Інституту фінансових бухгалтерів Великої Британії (IFA).

Крім наукової діяльності, Євдокимов до 2018 року був також служителем Церкви – кліриком у Житомирському Свято-Анастасіївському жіночому монастирі УПЦ МП.

На сайті Житомирської єпархії УПЦ МП у розділі «Житомирське міське благочиння» міститилося фото Євдокимова із зазначенням «протоєрей Віктор Євдокімов, клірик Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря».

Інформацію про приналежність Євдокиммова до священнослужителів Житомир.info підтвердив керівник прес-служби Житомирської єпархії УПЦ МП, протоєрей Віктор Голубовський.

Однак за даними Релігійної правди, які підтверджуються публікаціями місцевих сайтів, два роки тому Віктор Євдокимов припинив священниче служіння. Як він пояснив у одному з інтерв’ю, “зробив це, коли побачив, що не може одночасно приділяти достатньо уваги і науковій, і духовній діяльності”.