Сьогодні у Києві відбудеться День подяки

12.09.2021, 10:26
Культура
Сьогодні у Києві відбудеться День подяки - фото 1
Сьогодні, 12 вересня, на Софійській площі у Києві відбудеться спільне поклоніння і подяки Богові, яке організували Євангельські Церкви.

Про це повідомляє сайт ВСЦЄХБ.

Учасників Свята подяки з 12:00 очікує сімейний фестиваль PodyakaFest, який пропонує безліч дитячих і спортивних локацій, різноманітні фотозони та виставку служінь.

Будуть уже знайомі багатьом фотозони “Дякую” та “Карта плодів”.

Окрім цього, вперше у Києві, буде фотозона з елементами театралізованого дійства “Пасхальна реконструкція”.

Серед спортивних локацій буде флорбол, диск-гольф, студія оригінальних ігор, трибол, активності від “Супер-тато” та багато іншого.

На діток очікує Робік із “Суперкниги” зі своїми цікавими біблійними історіями та конкурсами, активності від клубу “Майбутнє”, батути, надувні ігри, різні розваги та естафети.

На Софійській площі, в духовному центрі столиці, буде стояти молитовна капличка, де всі охочі зможуть залишити записки зі своїми потребами, щоб з них молилися, дізнатися більше про віру.

Крім цього, денна програма матиме декілька особливих родзинок. Серед них концерт дитячої творчості. Це виступи дитячого гурту «Нотки», ансамбль бандуристів «Золоті струни», дитячий хор з Одеси та багато різних талановитих маленьких виконавців.

Також однією з родзинок програми буде відкритий вокальний урок засновниці школи ImproviNation співачки Ірини Цуканової, в якої уроки вокалу брали чимало відомих зірок. Всі присутні будуть професійно вивчати пісню про Україну, патріотизм, незалежність, щоб ввечері, під час музично-святкової програми разом її заспівати.

О 18:00 розпочнеться святковий концерт, в ньому візьмуть участь кращі християнські музичні виконавці, учасники і фіналісти проєкту «Голос» та цікаві спікери.

Спеціальним подарунком для киян та гостей стане виступ Andrey Chmut Band feat. ANYANYA з програмою “The Sound of your songs”
Наприкінці керівники Євангельських Церков України разом з учасниками свята звершать спільну молитву вдячності за Україну та проситимуть Божого благословення на подальші роки.