«Союз православних громадян» назвав «ЛНР/ДНР - «авангардом Русского Міра» та закликав допомогти їм

«Союз православних громадян» (СПГ), що є об’єднанням вірних чад РПЦ МП без фіксованого членства, 3 лютого опублікувала заяву. У ній СПГ радить керівництву РФ, після ліквідації «впливових елітних кіл» реалізувати «власний цивілізаційний і геополітичний проект» на основі «возз’єднання розділеного православного російського народу».

Методом такого «возз’єднання» СПГ вважає «багаторазове посилення імпульсу, наданого возз’єднанням Криму з Росією», за допомогою об’єднання РФ з Білоруссю і «реальної допомоги» угрупованням «ДНР» і «ЛНР», які визнані в Україні терористичними організаціями. Ці організації лідер СПГ Валентин Лебедєв називає «авангардом Русского Міра».

Про це повідомляє «Credo.Press» із посиланням на відповідну заяву СПГ із підписом голови цієї організації — Валєнтіна Лєбєдєва.

 

Також СПГ висловив позицію щодо позбавлення ліценції трьох медведчуківських каналів. Це рішення СПГ називає «розправою над УПЦ» і виконанням наказу нового держсекретаря США, хоча документального підтвердження цьому не наводить.

 

На думку експертів, стилістичні та граматичні особливості тексту свідчать про те, що його автором є Кіріл Фролов, який називав себе «прес-секретарем СПГ». Як свідчать учасники «Союзу», Валєнтін Лєбєдєв в силу похилого віку та стану здоров’я зараз не веде будь-якої активної суспільно-церковної діяльності.