Справа “кримських мусульман”: Засудженого на 12 років фігуранта етапували до РФ

03 березня, 10:46
Суспільство
Справа “кримських мусульман”: Засудженого на 12 років фігуранта етапували до РФ - фото 1
Засуджений на 12 років позбавлення волі фігурант справи другої Севастопольської групи Рустем Мурасов повідомив, що його етапують до російського Володимира.

За словами Мурасова, його етап розпочався 17 лютого 2024 року. Він виїхав із СІЗО Новочеркаська із трьома іншими фігурантами справи, повідомляє Кримська солідарність.

«У Пермі нас поділили. Мене [направили] на тимчасове утримання в ІЧ-29, а інших безпосередньо до СІЗО Пермі. Як я зрозумів, нас усіх везуть до Володимира. Здоров’я в нормі, загалом, все добре», — написав Рустем.

17 серпня 2021 року в Криму пройшли нові масові обшуки у будинках кримських татар мусульман у Сімферопольському, Бахчисарайському районах Криму та у Балаклавському, Нахімівському районах Севастополя. Слідчі заходи проводили співробітники ФСБ, ЦПЕ та ОМОНу.

За підсумками слідчих заходів було затримано п’ятьох осіб. У Нахімовському районі міста Севастополя співробітники фсб забрали активістів Рустема Мурасова та Рустема Таїрова, у Балаклавському районі Севастополя – Джеббара Бекірова, у Бахчисарайському районі – активіста Завура Абдуллаєва, у Сімферопольському районі Криму – Раїфа Февзі.