США відреагували на переслідування ПЦУ в окупованому Криму

США відреагували на переслідування ПЦУ в окупованому Криму - фото 1
Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні розкритикувало дії окупаційної влади, яка переслідує вірян Православної Церкви України на території півострова Крим.

“Ми підтримуємо вірян Православної Церкви України в Криму, де російські силовики зірвали недільну службу у Білогірському районі за вигаданим приводом. Ми завжди будемо підтримувати свободу віросповідання, вільну від зовнішнього впливу. Дозвольте людям молитися”, – підкреслили у посольстві.

Нагадаємо, в окупованому Криму російські силовики зірвали богослужіння у храмі Кримської єпархії Православної Церкви України.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України підготувало черговий санкційний пакет щодо осіб, які переслідують Православну Церкву України (ПЦУ) в окупованому Криму.

У Православній Церкві України категорично засуджують чергове грубе порушення російською окупаційною владою в Криму одного з основних прав людини – права на свободу совісті та віросповідання.

Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова закликала світ посилити санкції проти РФ за зрив окупантами Богослужіння ПЦУ в Криму.