Стартувала молитовна кампанія проти абортів

23.02.2012, 09:42
Стартувала молитовна кампанія проти абортів - фото 1
22 лютого, у день, коли в Католицькій церкві розпочався Великий піст, у різних країнах світу стартувала кампанія «40 днів на захист життя». Молитовні чування будуть щодня проходити в 300 містах на 3 континентах, повідомляє сайт кампанії.

abort_w.jpg22 лютого, у день, коли в Католицькій Церкві розпочався Великий піст, у різних країнах світу стартувала кампанія «40 днів на захист життя». Молитовні чування будуть щодня проходити в 300 містах на 3 континентах, повідомляє сайт кампанії.

Борці проти абортів - добровольці, що беруть участь в акціях, - будуть збиратися перед клініками, адміністративними будівлями, а також у значущих громадських місцях, щоб молитися й свідчити про свою віру, закликаючи тим самим скасувати практику аборту. Метою акцій є не «війна та провокація, а захист життя з моменту зачаття».

«40 днів на захист життя» («40 Days for Live») - міжнародне товариство добровольців, які живуть у різних країнах Європи та Америки. За словами учасників кампанії, їх товариство не є організацією, рухом, партією, й нікого не представляє. Єдиною його метою є молитва за життя. Про це інформує Седмица.

Теги: #Аборт