• Головна
  • Проекти
  • Стосунки УПЦ КП та РКЦ в Одесі є прикладом міжконфесійної толерантності...

Стосунки УПЦ КП та РКЦ в Одесі є прикладом міжконфесійної толерантності

07.11.2013, 09:12
Стосунки УПЦ КП та РКЦ в Одесі є прикладом міжконфесійної толерантності - фото 1
В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Одеський і Балтський Марк прийняв єпископа-ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Броніслава Бернацького.

В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні УПЦ КП єпископ Одеський і Балтський Марк прийняв єпископа-ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Броніслава Бернацького.

Владика Броніслав розповів, що протягом багатьох років Одесько-Балтську єпархію Київського Патріархату та Одесько-Сімферопольську дієцезію пов'язують дружні відносини, які є справжнім прикладом толерантності та міжконфесійного миру в Одесі.

Православно-католицький діалог в Одесі

На запрошення єпископа Марка гості відвідали кафедральний собор Різдва Христового м.Одеси та недільну школу собору.

Владика Марк розповів єпископу Броніславу історію найстарішого храму Одеси та сучасне життя громади кафедрального собору. Єпископ Броніслав Бернацький вклонився часткам мощей святого апостола Марка та святої великомучениці Варвари, які зберегаються у вівтарі собору Різдва Христового.

На пам'ять про зустріч єпископ Броніслав подарував єпископу Марку ікону Пресвятої Богородиці "Ченстоховська", а владика Марк подарував єпископу Броніславу ювілейне видання про церковний шлях Патріарха Філарета, інформує прес-служба Київської Патріархії.